Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Найбільший самоскид у світі створили в Білорусі

Самый большой самосвал в мире
Найбільший самоскид у світі
Керуюча компанія «БелАЗ-Холдингу» ВАТ «БелАЗ» побудувала найбільший у світі самоскид вантажопідйомністю 450 тонн, який 25 вересня був представлений на випробувальному полігоні автозаводу.

За словами головного конструктора по кар'єрній техніці БелАЗу Леоніда Трухнова, підприємство першим серед світових виробників подібних машин розробило такий самоскид і збирається зареєструвати своє досягнення. «Ми готуємо документи для подання самоскида вантажопідйомністю 450 тонн до Книги рекордів Гіннесса», - підкреслив Трухнов, якого цитує інформагентство «Белта».

Кар'єрний самоскид БелАЗ-75710 вантажопідйомністю 450 тонн призначений для перевезення гірничої маси в умовах глибоких кар'єрів, на відкритих розробках родовищ корисних копалин при температурі повітря від 50 градусів морозу до 50 градусів тепла. На самоскиді встановлено два дизельних мотора. Загальна маса машини складає 810 тонн. «Взуті» вісім коліс велетня в безкамерні, пневматичні шини компанії Michelin. Відзначається, що алгоритм управління цим «БелАЗ» такий же, як його попередником вантажопідйомністю 360 тонн. Максимальна швидкість машини дорівнює 64 км/ч. Раніше повідомлялося, що новинка буде використовуватися для перевезення вугілля на розрізах Кузбасу.

© 2006-2018 Інформація про сайт