Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Дипломники групи АМГ-13-2с


 1. Андрущак Богдан Валерійович

  Проект реконструкції Державного відкритого акціонерного товариства "Автобаза" при дочірньому підприємстві Державної холдингової компанії «Шахтарськантрацит» з розробкою стенда для випробування, розбирання та складання ресор вантажних автомобілів.

  Керівник дипломного проекту ст. викладач Пучков О.І.

 2. Великодна Роман Сергійович

  Проект реконструкції відокремленого підрозділу «Автобаза» при відкритому акціонерному товаристві Державної холдингової компанії "Первомайськвугілля" з розробкою стенда для демонтажу й монтажу автомобільних шин.

  Керівник дипломного проекту доц. Бас К.М.

 3. Горовец Родіон Володимирович

  Проект СТО автомобілів малого та середнього класу марки Hyundai у м.Дніпропетровськ з розробкою стенда для прокачування й заправки гальмівної системи.

  Керівник дипломного проекту ст. викладач Пучков О.І.

 4. Гусаров Володимир Миколайович

  Проект СТО легкових автомобілів на житловому масиві Тополя 3 в м.Дніпропетровськ з розробкою пристрою для монтажу й демонтажу агрегатів.

  Керівник дипломного проекту ст. викладач Литвин П.В.

 5. Журавель Антон Вікторович

  Проект реконструкції ВАТ «Трансавтосвердловантрацит» при дочірньому підприємстві Державної холдингової компанії «Свердловськантрацит» з детальною розробкою агрегатної дільниці.

  Керівник дипломного проекту доц. Бас К.М.

 6. Колпаков Сергій Сергійович

  Проект реконструкції СТО «Аеліта-Моторс» в м.Дніпропетровськ з розробкою підіймального візка для механізації монтажно-демонтажних робіт у ремонтній зоні.

  Керівник дипломного проекту доц. Бас К.М.

 7. Кривушко Дмитро Олександрович

  Проект реконструкції відокремленого підрозділу «Автобаза» Державного підприємства "Торезантрацит" з розробкою стенда для випробування мастильних насосів.

  Керівник дипломного проекту проф. Кравець В.В.

 8. Кучеренко Ігор Михайлович

  Проект реконструкції Дніпропетровського АТП 11203 з розробкою пересувної установки для миття автомобілів.

  Керівник дипломного проекту проф. Кравець В.В.

 9. Малахов Олександр Артурович

  Проект СТО легкових автомобілів малого та середнього класу в Бабушкінському районі м.Дніпропетровськ з розробкою стенда для віброабразивного очищення деталей автомобілів.

  Керівник дипломного проекту доц. Федоскін В.О.

 10. Пащенко Ігор Олегович

  Проект реконструкції Державного ВАТ «Автобаза» при дочірньому підприємстві ВАТ Державна холдингова компанія "Лисичанськвугілля" з розробкою стенда для відновлення отворів у блоці циліндрів.

  Керівник дипломного проекту доц. Зіборов К.А.

 11. Поєздніков Ігор Ігорович

  Проект реконструкції Державного ВАТ «Автобаза» при дочірньому підприємстві ВАТ «Державна холдингова компанія «Донбасвуглезбагачення» з розробкою мобільного стенда для випробувань паливних насосів високого тиску.

  Керівник дипломного проекту доц. Зіборов К.А.

 12. Рець Олександр Олександрович

  Проект станції технічного обслуговування легкових автомобілів на 10 машино-місць у м.Жовті Води з удосконаленням технології шиномонтажних робіт.

  Керівник дипломного проекту проф. Проців В.В.

 13. Твердохлєбов Володимир Олександрович

  Проект СТО легкових автомобілів середнього класу в м.Донецьк з розробкою стенду для розбирання та складання двигунів внутрішнього згоряння.

  Керівник дипломного проекту ст. викладач Пучков О.І.

 14. Цапля Антон Анатолійович

  Проект СТО легкових автомобілів малого та середнього класу в Жовтневому районі м.Дніпропетровськ на вул. Космічній з детальною розробкою стенда для перевірки автомобільних коліс на герметичність.

  Керівник дипломного проекту доц. Куваєв С.М.

 15. Швайка Володимир Володимирович

  Проект реконструкції СТО «Аеліта-Моторс» у м.Дніпропетровськ з розробкою стрілового крана для транспортування агрегатів.

  Керівник дипломного проекту доц. Куваєв С.М.

© 2006-2018 Інформація про сайт