Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Volvo завершила тести бездротової зарядки електрокарів

Volvo - бездротова зарядка електрокарів
Volvo - бездротова зарядка електрокарів

Компанія Volvo завершила випробування системи бездротової зарядки електрокарів, що проводилися спільно з дослідницьким центром автомобільної промисловості в бельгійській Фландрії.

Робота бездротових зарядок заснована на принципі електромагнітної індукції. Для неї потрібно пара індукційних котушок і змінний струм, що створює нестатичне електромагнітне поле. Одна з котушок знаходиться під автомобілем і підключена до мережі, а друга - в самій машині. Струм виникає при зміні електромагнітного поля. Технологія вже застосовується в побутовій техніці, наприклад, в електричних зубних щітках, проте до цих пір не використовується в автомобільній галузі.

Для тестів використовувався електричний варіант хетчбека Volvo C30, оснащений 120-сильним мотором. Технологія дозволила повністю зарядити автомобіль за 2,5 години.

«У індукованої зарядки величезний потенціал. Технологія бездротової зарядки акумуляторів представляє собою зручний і ефективний метод передачі енергії. Більше того, проведене дослідження підтвердило, що ця технологія є безпечною, - заявив Леннарт Стегланд, віце-президент з розробки систем електроприводу Volvo. - Поки не існує єдиного стандарту для індукованої зарядки. Ми продовжимо наші дослідження з метою визначити можливості її застосування для наших гібридних моделей і електромобілів».

Наприкінці минулого року компанія Volvo також розпочала тести ще однієї нової системи зарядки для електрокарів. Вона дозволить «заправити» батареї автомобілів за 1,5 години. Це приблизно в шість разів швидше тих зарядок, які застосовуються нині.

© 2006-2018 Інформація про сайт