Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Електричний Kia Soul проїде без підзарядки 200 кілометрів

Компанія Kia офіційно підтвердила розробку електричної версії кросовера Soul нового покоління, розкривши її технічні характеристики. Так, перший електрокар марки, що поставляється за межі домашнього ринку, отримає двигун потужністю 110 кінських сил (284 Нм) і зможе проїхати без підзарядки більше 194 кілометрів.

Живлення для електромотора надасть комплект літій-іонних акумуляторів ємністю 27 кіловат-годин. На повну перезарядку батарей від домашньої 240-вольтової розетки піде близько п'яти годин. При використанні станцій швидкої зарядки, потужність яких складає 100 кіловат, цей час скорочується в 12 разів - до 25 хвилин.

З місця до «сотні» електричний кросовер зможе розганятися за 12 секунд. Максимальна швидкість моделі складе 144 кілометри на годину.

Електрична версія Soul також отримає систему Virtual Engine Sound System. Вона повинна видавати спеціальні попереджувальні оточуючих звукові сигнали, коли електрокар пересувається на швидкості до 20 кілометрів на годину і при русі заднім ходом.

У продаж електрична модифікація Soul надійде в 2014 році.

Крім електрокара на базі «Соула», в Kia планують зробити «заряджену» версію кросовера. Якщо проект отримає схвалення керівництва автовиробника, то модель оснастять 1,6-літровим турбованим агрегатом, віддача якого становить 204 кінських сили. Аналогічний двигун використовується на хот-хетчі cee'd GT.


© 2006-2018 Інформація про сайт