Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Система Plug-in Hybrid EV отримала нагороду «Технологія 2014»

Система Plug-in Hybrid EV корпорації Mitsubishi Motors

Система Plug-in Hybrid EV корпорації Mitsubishi Motors

Система Plug-in Hybrid EV, яка розроблена корпорацією Mitsubishi Motors і впроваджена на середньорозмірному позашляховику Outlander PHEV, отримала нагороду «Технологія 2014».

Нагороду «Технологія 2014» щорічно присуджує японська конференція «Автомобільних дослідників і журналістів» (RJC). RJC є некомерційною організацією, і складається з автомобільних критиків і журналістів, що працюють в Японії. Щорічна премія RJC є однією з провідних японських автомобільних нагород.

Для системи Plug-in Hybrid EV характерні високий запас зарядки, розташування електромоторів спереду і ззаду, наявність генератора і ДВЗ. При цьому двигун внутрішнього згорання може підключатися для підзарядки електричної батареї і збільшення швидкості, проте основним двигуном залишається електричний. Таким чином, протягом багатьох років можна не вдаватися до включення ДВЗ і використовувати машину як 100% електромобіль.

Залежно від дорожніх умов та рівня заряду батареї, система Plug-in Hybrid EV автоматично вибирає оптимальний режим роботи для комфортного пересування і паливної ефективності.

Режим 100% електромобіля (EV Drive Mode)

Даний режим передбачає використання двох електродвигунів, розташованих на передній і задній осях. Використання автомобіля в даному режимі - це повна відсутність шкідливих викидів в атмосферу і нульова витрата палива, при цьому водій насолоджується тишею і екологічністю свого автомобіля.

Режим спільної роботи електродвигуна і ДВЗ (Series Hybrid Mode)

Система перемикається на даний режим, коли рівень заряду батареї нижче заданого або коли автомобілю потрібно більше енергії для здійснення яких-небудь маневрів, прискорень, подолання крутих підйомів.

Паралельний режим (Parallel Hybrid Mode)

У паралельному режимі бензиновий двигун використовується спільно з електромотором для передачі крутного моменту на колеса. Система перемикається в цей режим при русі на високих швидкостях, коли бензиновий двигун працює максимально ефективно.


Система Plug-in Hybrid EV була високо оцінена за такі показники як: високий рівень екологічності, плавне прискорення і відмінні ходові характеристики.

Корпорація Mitsubishi Motors продовжує активно виводити на ринок електрокари та гібридні автомобілі з метою стати компанією №1 на глобальному рівні, яка розробляє технології для електро і гібридних автомобілів, сприяючи тим самим збереженню навколишнього середовища за рахунок зниження рівня викидів CO2.


© 2006-2018 Інформація про сайт