Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Кафедра автомобілів та автомобільного господарства


готує фахівців відповідно галузі знань 27 Транспорт
за спеціальністю 274 Автомобільний транспортАбітурієнти мають змогу здобути вищу освіту на ступінь бакалавр.

Для вступу у 2024 році разом з документами необхідно подати мотиваційний лист та результати національного мультипредметного тесту (НМТ) або сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО).

Вступ Бакалавр (на базі ПЗСО)

Вступ Бакалавр (на основі ОКР «Молодший спеціаліст»)

Вступ-2023кб.jpg

Вступ-2023.jpg

Вартість одного року навчання:

- очна (денна) 18400 грн.

- заочна 9200 грн.


Об’єкт діяльності: автотранспорті, автосервісні, авторемонтні підприємства й організації автотранспортного комплексу різних форм власності, транспортні цехи заводів, фабрик, конструкторсько-технологічні та наукові організації, фірмові і дилерські центри автомобільних компаній і заводів, автомобільні, тракторні, двигунобудівні, машинобудівні й ремонтні підприємства, навчальні закладі, державні структури та ін.

Професійні функції фахівця: організація й планування автомобільного господарства; менеджмент на автотранспортному підприємстві; виробництво, обслуговування, діагностування та ремонт автомобілів; експертна оцінка автотранспортних засобів.

Основні дисципліни, що вивчають студенти: автомобілі (432 год.), автомобільні двигуни (108 год.), виробничо-технічна база підприємств автомобільного транспорту (189 год.), технічна експлуатація автомобілів (162 год.), діагностика дорожніх транспортних засобів (243 год.), технології капітального ремонту автомобілів (162 год.), основи проектування та експлуатації технологічного обладнання АТП (135 год.), організація автомобільних перевезень та безпека руху (135 год.).

Студенти проходять практику та працюють після закінчення вузу на провідних підприємствах регіону: АТП-11201, АТП-11231, АТП-11205, ВАТ «Дніпропетровськ-авто», ВАТ «Автопромінь», ВАТ АТЦ ДМЗ ім. Петровського, ЗАТ «Автопорт», ОАО «Марганецький ГОК», ДП ВО ЮМЗ, ООО «Автоцентр-Украина», а також на СТО, в регіональних дилерських центрах з продажу, діагностики та технічного обслуговування автомобілів.

Студенти приймають участь у наукових конкурсах, студентських конференціях, культурно-масових заходах та суспільному житті факультету та інституту.

Сервіси

Розклад

Соціальні мережі

Facebook
YouTube

Інформаційне партнерство

Прес-центр
Закон про вищу освіту
© 2006-2024 Інформація про сайт